ایورد آریا | حریم شخصی

فهرست انتخاب
سبد خرید

حریم شخصی

حفاظت از حریم خصوصی هر مشتری، فروشنده، و کارمند بخش مهمی جهت جلب و حفظ اعتماد شما به شرکت ایورد آریا می باشد.

شرکت ایورد آریا (سهامی خاص) در سال 1392 با هدف ارائه خدمات و راه حل های جامع ارتباطی در شبکه های صنعتی تاسیس گردید و با اعتقاد راسخ به تاثیر‌گذاری شگرف در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت به مردم و ارتقاء کارآیی در تجارت و صنعت، توانست با همکاری جمعی از متخصصان متعهد، به تامین نیازهای کشور در زمینه زیرساخت ها و تجهیزات ارتباطی شبکه های صنعتی بپردازد و طیف وسیعی از تولیدات اتوماسیون صنعتی و اسکادا را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نماید.

ما به عنوان یک شرکت معتبر بازرگانی، در تلاش هستیم تا سطوح بالایی از حفاظت حریم خصوصی را در تمامی زمینه ها و خدمات خود ارائه نمائیم و به سیاست های حریم خصوصی مستمری دست یابیم. این بخش "حریم خصوصی" به عنوان تعهد ما به شما جهت حفاظت از امنیت و حریم خصوصی داده های شخصی شما ارائه شده و در تمامی موارد زیر نگرانی های شما در مورد حفظ حریم خصوصی را پوشش می دهد:

1. در انواع داده هایی که از شما جمع آوری می کنیم؛

2. در حین جمع آوری داده های شما؛

3. در نحوه استفاده و پردازش داده های شما؛

4. در مبنای قانونی جهت پردازش  و احراز هویت داده های شما؛

5. در زمان و با افرادی که داده های شما را به اشتراک می گذاریم؛

6. در مدت زمانی که داده های شما را نگه داری می کنیم؛

7. در زمان و با افرادی که داده های شما را در سراسر مرزها منتقل می کنیم؛

8. در اینکه چگونه با استفاده از داده های شما نمایه سازی را انجام می دهیم؛

9. در اقدامات امنیتی که ما جهت حفاظت از داده های شما انجام می دهیم؛

10. در حقوق تام شما برای اطلاع از داده هایتان؛

11. در انتخاب هایی که در مورد نحوه جمع آوری و استفاده از داده های شما به توسط ما دارید؛

12. در اینکه در مورد اطلاع از داده ها و حقوق خود با چه کسی تماس بگیرید و چه کاری باید انجام دهید.

شرکت ایوردآریا، حريم شخصی بازديد کنندگان و مشتريان را حائز اهمیت و محترم دانسته و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتريان خود پای بند است. اين سند بیان کننده خط مشی صیانت از حريم شخصی می باشد.

در بازديد از پرتال شرکت ما، هیچ گونه اطلاعات شخصی از کاربران پرتال گردآوری نخواهد شد، مگر اين که کاربران آن اطلاعات را از طريق فرم های مختلف در اختیار ما قرار دهند. اطلاعات شخصی هر فرد یا شرکت، بخشی از حريم خصوصی آن محسوب می شود و حفاظت بیشتر از حقوق شخصی اشخاص در شبکه، نه تنها سبب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه موجب اعتماد بیشتر و مشارکت آن ها در فعالیت های جاری میگردد.

در ادامه خواهشمندیم این بیانیه را با دقت مطالعه نمائید و در هنگام بازدید از وب سایت ما و استفاده از خدمات ما که به این بیانیه پیوند دارند، به شرایط و ضوابط این بیانیه پایبند باشید.

نوع اطلاعات جمع آوری شده

هنگامی که شما از پرتال ما بازديد می کنید، وب سرور ما اطلاعات پايه شما را جمع آوری می کند. اين اطلاعات درباره نام دامنه، زمان بازديد، صفحاتی که از آن بازديد کرده ايد و... می باشد، این اطلاعات هويتی نیست مگر مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم استفاده می شود.

هنگامی که شما برای استفاده از خدمات شرکت از طريق پر نمودن فرم ها اقدام می کنید، اطلاعات تماس خود را در اختیار ما قرار می دهید، که اطلاعات تماس معمولاً شامل نام، نشانی و شماره تلفن شما می باشد. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و ساير مرسولات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

چگونگی استفاده از اطلاعات

شرکت ایوردآریا اطلاعات شخصی شما را با هیچ شخص حقیقی يا حقوقی ديگری مورد مبادله قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده ايد در جهت برقراری ارتباط با شما برای ارائه بهتر خدمات استفاده می کنیم و شما نیز با صراحت رضايت خود را برای استفاده از اين اطلاعات در جهت مقاصدی که در اين سند خط مشی بیان شده، اعلام می داريد.

واحدهای مورد اعتماد شرکت، مسئولیت پردازش و استفاده از برخی از اطلاعات ارسال شده، نظیر فرم های ثبت نام، شکايات، نظرسنجی و ... را برعهده دارند. اين واحدها حق استفاده از اين اطلاعات، خارج از چهارچوب مشخص شده را ندارند و محرمانگی چنین اطلاعاتی را حفظ خواهند نمود.

اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری محفوظ می ماند، مگر اين که به لحاظ قانونی مطمئن شویم افشای اين اطلاعات در جهت شناسايی يا تماس يا اقامه دعوی علیه کسی باشد که سبب صدمه و خسارت به حقوق و اموال شرکت يا مشتريان شرکت يا ديگران شده باشد. ممکن است مطابق با قانون و يا در جايی که متقاعد شويم که مراجع قانونی نیازمند اين اطلاعات هستند، آن اطلاعات را در اختیار مقامات قضايی قرار دهیم.

كوكی ها (Cookies)

اطلاعات پايه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت تحلیل ترافیک وب، بهبود محتويات وب سايت شرکت و بهبود نحوه استفاده شما از سايت ما مورد استفاده قرار می گیرد. اين شرکت اطلاعات شخصی مشتريان را مگر در مواردی که صريحاً در اين سند خط مشی آمده است، مورد مبادله يا فروش قرار نخواهد داد.

ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی که یک وب سايت امکان ذخیره آن را بر روی رايانه شما دارد) در برخی موارد استفاده کنیم. اکثر مرورگرهای وب اجازه پايش اين گونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد اين پايش بايد به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمايید، بايد به اين نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزايای شخصی سازی يک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال نمودن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سايت، از کار بیفتند و يا بسیار کند شود.

اعمال تغییرات در خط مشی

شرکت ایوردآریا وکالت تام دارد تا هر زمان که لازم بداند اين سند خط مشی را تغییر دهد. بهتر است مخاطبین و مشتريان محترم، به صورت دوره ای برای اطلاع از اين تغییرات، سند به روزآوری شده را مطالعه نمايند، فرض ما بر اين است که کاربران سند را مطالعه نموده و تغییرات را پذيرفته اند. بديهی است آخرين نسخه ای که در پرتال موجود است، نسخه قابل استناد خواهد بود.