ایوردآریا | نفت و گاز

فهرست انتخاب
سبد خرید

نفت و گازصنعت نفت‌ و‌ گاز محرک اصلی تحولات اقتصادی در جهان است. به‌ منظور حفظ عرضه کافی محصولات نفتی بالادستی و پایین دستی برای مصرف جهانی، مدرن سازی مداوم این صنعت و به کار گیری اتوماسیون و ارتباطات داده‌ای همیشه‌ پایدار و منسوخ‌ ناشدنی در بهبود بهره وری عملیاتی و ایمنی نقش اساسی دارد.

از طرفی شبکه‌های استخراج، حمل و‌ نقل و توزیع نفت و گاز، عرضه کننده خدماتی حیاتی در محیط هایی هستند که غالباً شرایط نامساعدی دارند. از این رو این شبکه‌ها می بایست در نهایتِ ثبات و ایمنی تحت کنترل قرار گیرند. برای دستیابی به سطح بالایی از بهره وری عملیاتی لازم است که اپراتورها از وضعیت لحظه‌به‌لحظه تمامی شبکه های موجود اطلاع داشته باشند.

به همین سبب بهره مندی از پوشش صنعتی مقاوم، کانال های ارتباطی فراوان و قابلیت مدیریت از راه دور قدرتمند، سبب شده تا روترهای ایوردآریا در رده تجهیزات نظارت بر شبکه، موردپسند شرکت های حوزه نفت و گاز قرار گیرد. همچنین استفاده از تجهیزات مقاومی مانند سوئیچ های اترنت نفت و گازی این شرکت، در پالایشگاه ها، کارخانجات شیمیایی، سکوهای نفتی و دریایی و خطوط لوله دریایی از اهمیت بالایی برخوردارند.

نظارت بر مجتمع ها و تجهیزات حمل و نقل دلیل اهمیت این دسته از تجهیزات است. توزیع کنندگان با بهره گیری از تجهیزات ایوردآریا که برای اتصال داده های از راه دور حسگر‌ها و سیستم های اسکادا ایده آل هستند قادر خواهند بود تا سیستمی هوشمند برای مدیریت زنجیره تامین خود ایجاد نمایند.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.