ایوردآریا | کنسول داشبورد امنیتی

فهرست انتخاب
سبد خرید

کنسول داشبورد امنیتی


نرم افزار Security Dashboard Console (SDC) یک پلتفرم امنیتی متمرکز است که به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های فایروال صنعتی نسل بعدی IPS و نسل بعدی IEF-G9010 سری IEC-G102-BP را در شبکه مدیریت نمایید و بر تهدیدات سایبری OT برای کاهش خطا در خط تولید نظارت کنید.

SDC با ارائه دید متمرکز دارایی های حیاتی، تجزیه و تحلیل شبکه و به روز رسانی خودکار الگو، یک لایه اضافی از محافظت از شبکه را ارائه می دهد.

مدیریت امنیت شبکه مرکزی

کنسول داشبورد امنیتی به مدیران و اپراتورها کمک می کند تا به طور متمرکز تمامی دستگاه های سری IEC-G102-BP و سری IEF-G9010 را از یک پلتفرم واحد مدیریت و نظارت کنند. این روشی را به مدیران ارائه می‌دهد تا به‌روزرسانی‌های خط‌مشی، سفت‌افزار و الگو را به‌راحتی در گروه‌های دستگاه‌ها اجرا کنند و اطمینان حاصل کنند که شبکه همیشه توسط آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی پشتیبانی می‌شود.

افزایش دید شبکه های OT

داشبورد بصری تجسم داده ها را در قالب ویجت های تعاملی ارائه می دهد که می توانند برای ارائه اطلاعات مورد نیاز شما سفارشی شوند. داشتن دید کامل در یک نگاه در مورد فعالیت شبکه و وضعیت سیستم های OT به مدیران اجازه می دهد تا شبکه امنیتی را در زمان واقعی نظارت کنند.

افزایش آسانی و قابلیت اتصال

با عیب یابی شبکه ایمنی از راه دور از طریق یک پلتفرم مدیریت مرکزی واحد، هزینه های تعمیر و نگهداری خود را کاهش دهید. SDC فعالیت ها را در سطح دستگاه برای رویدادهایی مانند امنیت سایبری، اجرای خط‌مشی، فیلتر پروتکل، گزارش های سیستم، ممیزی ها و شناسایی دارایی ها، نظارت و ثبت می کند.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.