ایورد آریا | وسترمو (WESTERMO)

فهرست انتخاب
سبد خرید

وسترمو (WESTERMO)

کمپانی وسترمو، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در ساخت تجهیزات زیرساخت شبکه صنعتی مقاوم و با کیفیت بالاست؛ که برای اپلیکیشن های مختلف صنعتی طراحی شده اند. شرکت ایوردآریا از سال 2013 نماینده انحصاری این برند در خاورمیانه بوده است.

تجهیزات این شرکت با بهره گیری از توانایی های تحقیق و توسعه در سطح جهانی، با بالاترین کیفیت ساخته می شوند. این تجهیزات در اتوماسیون زیرساخت های شهری مانند حمل و نقل جاده ای و ریلی، آب و فاضلاب، نفت و گاز و انرژی و... مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپانی وسترمو، تجهیزات خود را به صورت انحصاری طراحی و تولید می کند و این امر، طول عمر بالای محصول و قابلیت اطمینان بسیار بالایی را تضمین می دهد که حاصل دانش فنی و کیفیتی است که از یک برند جهانی سوئدی انتظار می رود. گستره تجهیزات وسترمو، شامل سوئیچ های اترنت صنعتی و توسعه دهنده های اترنت، با طراحی مقاوم به همراه انواع مختلف مبدل های رسانه و پروتکل می باشد که راهکارهای امنیت سایبری پیشرفته صنعتی را عرضه می کنند.

علاوه بر این، وسترمو دارای طیف گسترده ای از تجهیزات بی سیم با کاربردهای صنعتی است و راهکار های بی سیم قابل اعتمادی مانند روترهای 3G/GPRS برای دسترسی از راه دور، مودم های GSM برای اتصالات سریال قدیمی و مودم های Wi-Fi برای اتصال اترنت بی سیم را ارائه می دهد که بسیار مقاوم و قابل اطمینان هستند.