ایوردآریا | آب و فاضلاب

فهرست انتخاب
سبد خرید

آب و فاضلابدر برنامه‌ریزی شهر هوشمند، مدیریت آب‌ و فاضلاب از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر مدیریت فاضلاب، توزیع آب آشامیدنی و نظارت بر انتقال آب از ارکان حائز اهمیت تشکیل‌ دهنده ی بافت شهری می باشد. فرآیندهای ناکارآمد، فناوری‌ های منسوخ‌ شده و هزینه‌های روزافزون عملیات در توسعه بخشیدن به صنعت آب‌ و فاضلاب محدودیت‌هایی را ایجاد می‌کند. به‌ همین دلیل است که مدیریت هوشمند آب‌ و فاضلاب امری ضروریست.

براساس گزارش سازمان ملل متحد، یک سوم از کشورهای جهان بیش از 40% آب شرب خود را در مرحله ی پمپاژ به سیستم های توزیع از دست می دهند. ارزیابی های این سازمان حاکی از آن است که کشور ایران تاکنون بیشترین برداشت (حدود 80 %) را از ذخایر زیرزمینی خود داشته است. شرایط بحرانی فوق که آن را انقلابی خاموش نامیده اند موجب اهمیت یافتن هر چه بیشتر سیستم های مدیریت هوشمند در بهره وری و کاهش هزینه های تولید، توزیع و بازیافت چرخه ی آب و فاضلاب می شود. این در حالیست که کشور ایران در حوزه ی اتوماسیون هوشمند صنعت آب و فاضلاب نسبت به صنایع دیگر از توسعه ی بسیار کمتری برخوردار است. دستگاه ها و ماشین آلات تصفیه آب می بایست درطول شبانه روز کار کنند. این مستلزم بکارگیری یک شبکه اترنت مقاوم و انعطاف پذیر به عنوان backbone می باشد. همچنین با افزایش تعداد زیاد تجهیزات و افزایش روزافزون ایستگاههای پمپاژ، مانیتورینگ و دسترسی از راه دور شبکه با امنیت بالا و یکپارچه سازی تجهیزات قدیمی با شبکه IP به یک نیاز حیاتی تبدیل گردیده است.

مدیریت هوشمند آب‌ و فاضلاب، شامل مواردی چون یکپارچه‌ سازی سیستم‌ها و بهره‌گیری از تجهیزات سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری به‌منظور نظارت، کنترل و تنظیم میزان استفاده، کیفیت سنجی منابع آب، حفاظت از تجهیزات و زیرساخت‌ های مرتبط  (لوله‌ها، پمپ‌ها و ...) می باشد. بهبود کارایی، کنترل عملیات و کاهش هزینه از جمله فواید بهره‌گیری از تجهیزات و راهکارهای ایورد آریا می‌باشد.

شرکت ایورد آریا قادر است تا سیستم هوشمند آب‌ و فاضلاب، اینترنت صنعتی اشیا (IIoT) برای نظارت زنده بر تصفیه‌ خانه ها، ارتباطات اسکادا، استفاده از مواد شیمیایی، پمپاژ و کنترل جریان و بسیاری دیگر از عوامل حائژ اهمیت در این صنعت را پیاده‌ سازی کرده و تجهیزات مورد نیاز آن را تامین نماید. شرکت ایورد آریا مفتخر است با فعالیت در زمینه های زیر خدمات ارزنده ای را در این صنعت انجام داده است:


Ethernet switches interconnect wastewater treatment plant


Maximizing Energy Efficiency with Embedded Computers


 


استانداردها:


RS-232/422/485 (software selectable)CISPR 32, FCC Part 15B Class A
پروژه های بزرگ:  •      پیاده سازی سیستم اتوماسیون آب و فاضلاب استان کرمان
  •      سوئیچ های مخابراتی مورد نیاز پروژه ی انتقال آب خلیج فارس، شرکت تامین و انتقال آب خلیج فارس
  •      تله متری ایستگاه های دماوند و رودهن و بومهن، آب و فاضلاب شرق استان تهرانهیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.