ایوردآریا | برق

فهرست انتخاب
سبد خرید

برقنقش صنعت برق نه تنها در توسعه ملی و ارتقای کیفیت زندگی و رفاه مردم غیرقابل انکار است بلکه زندگی کردن و گردش چرخ های بخش های مختلف اقتصادی بدون وجود برق میسر نیست و همین امر سبب شده که تامین برق به صورت پایدار بیشتر مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد. وزارت نیرو در بخش برق اقداماتی اعم از برنامه ریزی برای کاهش تلفات، توسعه نیروگاهها، حمایت از سرمایه گذاران، تعمیرات اساسی نیروگاهی و توجه به توسعه انرژی های تجدیدپذیر را مدنظر قرار داده است که با استفاده از تجهیزات کاملا صنعتی این امر میسر میشود.

صنعت برق و انتقال نیرو دائما تحت فشار است که میان افزایش تولید به‌منظور خدمت‌رسانی به جمعیت در حال رشد و افزایش تقاضا برای منابع از یکسو و سودآوری از سوی دیگر تعادل برقرار کند.

این صنعت با بهره‌گیری از اتوماسیون توزیع قادر است نظارت زنده، کنترل و مدیریت توزیع شبکهٔ ولتاژ متوسط (MV) و ولتاژ پایین (LV) را از ایستگاه‌ها به کنتورها بهبود بخشد. دستیابی از راه دور به داده‌های بی شمار لحظه‌به‌لحظه از تجهیزات که در مکان های مختلف مستقر هستند و از فناوری‌های متفاوتی استفاده می‌کنند، از چالش‌های اپراتورهای شبکه توزیع برق می‌باشد. همچنین به‌منظور به‌حداکثر رساندن زمان برقراری و به حداقل رساندن هزینه، تمامی تجهیزات مجهز به دو سیم کارت یا شبکه WLAN  می‌باشند.

شرکت ایورد آریا راهکارهای ویژه‌ای برای برقراری اتصال از راه دور به ایستگاه‌های فرعی و تجهیزات خطوط برق، مدیریت تجهیزات از راه دور از یک یا چند مکان و راهکارهای ویژه اتوماسیون توزیع برق را ارائه می‌نماید و تجهیزات متنوعی که در زمینه شبکه و اتوماسیون صنعتی مورد نیاز این صنعت قرار می گیرد را تامین می نماید.

از آنجایی که در صنعت برق اغلب با یک محیط با چالش های فراوان روبرو هستیم که دسترسی مستقیمی نمیتوان به آن داشت، برقراری یک backboneبا سرعت بالا و افزونه با قابلیت اطمینان بالا جهت مانیتور کردن ایستگاهها و کابین های خدماتی در کلیه مراحل تولید، انتقال و توزیع نیروی برق حیاتی می باشد.

تجهیزات شبکه بایستی با استانداردهای صنعتی، محیط کار با درجه حرارت های مختلف، خوردگی و ارتعاشات مختلف ،استاندارد حفاظت نیروگاه ها، استاندارد تجهیزات قطع و وصل کننده فشار ضعیف تطابق داشته باشد. این استانداردها شامل موارد زیر می باشد:


IEC61850


IEC1613


IEEE1588
شرکت ایوردآریا با استفاده از تجهیزات کاملاً صنعتی در تمامی سطوح Station، Process و Bay گامی بلند در راستای هوشمند سازی و کنترل بهینه سطوح شبکه تولید و انتقال برق براساس تطابق کامل با استاندارد ها برداشته است.

Complete Head-to-Toe Embedded Computing Solutions


Maximizing Energy Efficiency with Embedded Computers


Solar Power Station Applications
پروژه های بزرگ:  •      تامین تجهیزات، الکترو کویر
  •      اتوماسیون پست برق، انرژی کویر پایا
  •      هوشمند سازی سکسیونر های شهری، توزیع نیروی برق تبریز
  •      تامین تجهیزات مبدل مودباس، الکترو کویر
  •      خرید ۱۰۰ دستگاه مودم APN، توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی
  •      خرید ۵۰۶ مودم رباستل، برنا کلید البرز
  •      مانیتورینگ دیتا PLC، کرچنر سولار گروپ ایرانیان
  •      تامین تجهیزات شبکه، توزیع نیروی برق استان تهران
  •      پروژه خط ششم متروی تهران، بهره برداری مترو تهران

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.