ایوردآریا | حمل و نقل دریایی

فهرست انتخاب
سبد خرید

حمل و نقل دریاییشرکت ایوردآریا ارائه دهنده انواع کامپیوتر های دریایی صنعتی، کامپیوتر های پنلی، نمایشگرها و سوئیچ های اترنت برای صنعت حمل و نقل دریایی می باشد، که از این فناوری های پیشرو و قابل اعتماد، برای برنامه های کاربردی بر روی بریج، اسکله، سطح عرشه یا در اتاق کنترل استفاده می نمایند.

تجهیزات خاص اتوماسیون صنعت کشتیرانی، تحت آزمایشات ویژه و سختی قرار گرفته، تا از استانداردهای صنعتی الزامی و انطباق با استانداردهای دریایی بین المللی مانند DNV، LR، ABS، NK، CCS، IEC 60945 و IACS-E10 اطمینان حاصل نمائید.

ایوردآریا، ارائه دهنده سامانه جامع بومی موقعیت یابی و مدیریت کانتینر های ناوگان می باشد که از امنیت بالا برخوردار بوده و کانتینر ها را در مراحل فرآیند لجستیک نظارت می کند. موقعیت یاب بومی شرکت ایوردآریا جهت مدیریت کانتینر های کشتیرانی و انواع وسائط نقلیه طبق استانداردهای دریایی، طراحی و توسعه یافته است. این دستگاه های ردیابی، هشدارهای مد نظر پروژه، داده های مکانی (GNSS) و سایر اطلاعات خود را را از طریق شبکه تلفن همراه به مرکز کنترل ارسال می نمایند.

سامانه نرم افزاری مانیتورینگ لحظه ای، اطلاعات مکان، مسیر حرکت دارایی ها، انواع گزارشات ترکیبی را به صورت تاریخچه ای از تمامی فعالیت های ثبت شده را ارائه می نماید. این سامانه قابلیت مدیریت مودم ها، ثبت اطلاعات کانتینرها در سطوح مختلف گروهی و جزئی را فراهم نموده و در نهایت امکان اتصال به سامانه های اطلاعاتی دیگر را از طریق وب سرویس دارد.

با راهکار های ایوردآریا، شرکت های حمل و نقلی دریایی که بر لجستیک کانتینر تمرکز دارند؛ قادر خواهند بود، امنیت محموله ها را تضمین و خدمات بهتری را ارائه نمایند.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.