ایوردآریا | حمل و نقل ریلی

فهرست انتخاب
سبد خرید

حمل و نقل ریلی


در قطارهای مدرن به‌منظور اطمینان از سفرهای امن و لذت‌بخش مسافران، سیستم های ریلی متعددی مستقر شده است.

شرکت ایوردآریا به ‌منظور اطمینان از عملکرد روان قطارها، محصولات متنوع با سیم و بی‌سیم را بر اساس استاندارد EN 50155  عرضه می‌دارد. تجهیزات محاسباتی و کنترل‌کننده های ورودی و خروجی که نیازهای سیستم های مختلف پردازنده را برآورده می‌سازند از جمله این تجهیزات هستند. این شرکت همواره در تلاش است تا تجهیزات با استانداردهای جدید مربوط به سرعت، ایمنی، تحرک و راحتی مسافران را برای وسایل نقلیه و سیستم‌های راه‌آهن تامین کند.

همچنین یکی از عوامل تعیین‌کننده در موفقیت سیستم‌های مدرن نظارت بر قطار، سیستم‌های مداربسته مبتنی بر IP است. این سیستم‌ها علاوه بر اطمینان از ایمنی مسافران‌، دامنه عملکرد خود را گسترش داده و به ارائه اطلاعات حائز اهمیتی می‌پردازند که سبب افزایش کارایی عملیاتی می‌شود. در حال حاضر دوربین‌های مبتنی بر IP و پلتفرم‌های محاسباتی  NVR در بسیاری از مکان‌ها در سراسر سیستم ریلی مستقر شده‌اند.

برند موگزا که یکی از برند های مطرح شرکت ایوردآریا می باشد، به‌تازگی با برآورده‌ساختن الزامات استاندارد حمل ونقل ریلی rev 0.3  موفق به به‌روزرسانی گواهینامه  IRISشده است. این کمپانی همچنین به‌واسطه تعهد بی‌وقفه در استقرار شبکه‌های قابل اطمینان و ارائه خدمات اصیل به مشتریان، مسیرهای جدیدی را در راه پیشرفت فناوری دنبال می‌کند.

شرکت ایورد آریا با سابقه ای چشمگیر در صنعت راه آهن، شریکی قابل اعتماد بوده و تعهد این کمپانی به ارائه بهترین کیفیت و عملکرد، امری قابل اتکاست.

تجهیزات حمل و نقل می بایست با سرعت real-time و در محیط های پرمخاطره در فواصل دور با یکدیگر در ارتباط باشند.

در ارائه راهکار های جامع ارتباطات صنعتی در شبکه های حمل و نقل ریلی، مترو و سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) شرکت ایوردآریا در زمینه های زیر مطابق با استانداردهای EN50121 و EN50155 توانسته موفقیت های بزرگی را در این صنعت کسب نماید.

 

راهکار های جامع زیرساخت شبکه های مخابراتی تحت پروتکل  Ethernet

 

جمع آوری و پردازش اطلاعات با قوی ترین کامپیوترهای صنعتی

 

کنترل و مانیتورینگ  (SCADA/HMI)


Cyber Security

Network Management Software


پروژه های بزرگ:


 

  • راهکار های آتی یکپارچه سازی تجارت آرمان، متروی اصفهان
  • قرارداد طراحی، تولید و پشتیبانی سامانه بر روی قطار اولیه، مترو
  • سیگنالینگ مترو هشتگرد، مترو هشتگرد

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.