ایوردآریا | حمل و نقل هوشمند

فهرست انتخاب
سبد خرید

حمل و نقل هوشمندسیستم حمل و‌ نقل هوشمند (ITS) سامانه ای پیشرفته است که هدف آن ارائه خدمات نوآورانه در شیوه های گوناگون حمل و‌ نقل و مدیریت ترافیک می باشد. این سامانه این امکان را به کاربران می دهد تا به صورت ایمن تر، متناسب تر و هوشمندانه تر از شبکه های حمل و نقل استفاده نمایند. برخی از این فناوری ها شامل درخواست خدمات اضطراری در هنگام بروز حادثه، استفاده از دوربین‌ به منظور اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی و یا علائمیست که بسته به تغییرات، محدودیت سرعت را معین می کنند.

فناوری های استفاده شده در سیستم های حمل و‌ نقل هوشمند متنوع هستند. این فناوری ها در سیستم های مدیریت پایه ای (مانند مسیریابی اتومبیل، سیستم های کنترل سیگنال ترافیک، سیستم های مدیریت کانتینر، تشخیص اتوماتیک شماره  پلاک یا دوربین های کنترل سرعت) جهت کنترل برنامه هایی مانند سیستم های مداربسته  امنیتی و سیستم های تشخیص خودکار حادثه یا سیستم های شناسایی خودروهای متوقف‌ و سیستم های پیشرفته تر (مانند سیستم‌ راهنمایی پارکینگ، سیستم‌ اطلاعات وضعیت جوی، سیستم‌ یخ زادیی پل و ...) که داده های زنده و فیدبک های دریافتی از سایر منابع را با هم ادغام می کنند، مشاهده می شوند.

همچنین تکنیک های مربوط به پیش بینی وضعیت، در حال توسعه هستند. استفاده از تجهیزات شرکت ایوردآریا و  این تکنیک ها، امکان مدل سازی پیشرفته و مقایسه داده های فعلی را با داده های پایه و پیشین فراهم می سازند. راهکار های صنعتی ایوردآریا با ارائه سرعت بالا، طیف وسیعی از رابط های شبکه از جمله اترنت،  WLAN، سریال، POE، DSL و فشرده سازی های مختلف ویدیویی، همگرایی انواع داده های حسگر، صدا و ویدئو به صورت بلادرنگ تسهیل می کند.پروژه های بزرگ:  •      هوشمندسازی راه های ارتباطی کشور-نقش اول کیفیت- TTS

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.